ZWIJNDRECHTSE ZAALVOETBAL STICHTING
  Finaleronde/Beker 10 januari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 Poule D Beker Het komt wel goed  - De Varende Voetballers - Jan
19.50 - 20.33 Poule C Beker Bring Cargo - SC Bakestein - Jan
20.35 - 21.18 Competitie De Keukenbladenfabriek - Bakkerij Apon - Tije
21.20 - 22.03 Poule A Beker Garage van Deelen - De Barrys - 10  Tije
22.05 - 22.48 Poule B Beker De Oliebron - DKC - Tije

 

  Beker 17 januari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 Poule B Beker vv Heerjansdam - DKC   -   Kees
19.50 - 20.33 Poule C Beker Bakkerij Apon - SC Bakestein   -   Kees
20.35 - 21.18 Poule A Beker Baan Installatie - De Barrys   -   Jan
21.20 - 22.03 Poule E Beker De Keukenbladenfabriek - De IJzervreters   -   Jan
22.05 - 22.48 Poule D Beker De Varende Voetballers - FC den Hollanders   -   Jan

 

  Finaleronde 24 januari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 1e klasse De Varende Voetballers - De Keukenbladenfabriek   -   Tije
19.50 - 20.33 2e klasse vv Heerjansdam - De IJzervreters    -   Tije
20.35 - 21.18 1e klasse Bring Cargo - De Oliebron    -   Kees
21.20 - 22.03 3e klasse Baan Installatie - SC Bakestein    -   Kees
22.05 - 22.48 2e klasse De Barrys - Florensis   -   Kees

 

  Finaleronde 31 januari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 3e klasse Baan Installatie - DKC    -   Jan
19.50 - 20.33 1e klasse De Varende Voetballers - Garage van Deelen    -   Jan
20.35 - 21.18 1e klasse De Keukenbladenfabriek  - Bring Cargo   -   Tije
21.20 - 22.03 3e klasse Bakkerij Apon - FC den Hollanders    -   Tije
22.05 - 22.48 2e klasse vv Heerjansdam - Het komt wel goed   -   Tije

 

  Finaleronde 07 februari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 1e klasse De Varende Voetballers - Bring Cargo   -   Kees
19.50 - 20.33 3e klasse SC Bakestein - Bakkerij Apon   -   Kees
20.35 - 21.18 1e klasse De Oliebron - Garage van Deelen   -   Jan
21.20 - 22.03 2e klasse De IJzervreters - De Barrys   -   Jan
22.05 - 22.48 2e klasse Florensis - Het komt wel goed   -   Jan

 

  Finaleronde 14 februari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 2e klasse De IJzervreters  - Florensis    -   Tije
19.50 - 20.33 1e klasse De Keukenbladenfabriek - De Oliebron   -   Tije
20.35 - 21.18 3e klasse FC den Hollanders - DKC   -   Kees
21.20 - 22.03 2e klasse vv Heerjansdam - De Barrys   -   Kees
22.05 - 22.48 3e klasse Baan Installatie - Bakkerij Apon   -   Kees

 

  Finaleronde 21 februari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 1e klasse  Bring Cargo - Garage van Deelen   -   Jan
19.50 - 20.33 2e klasse De Barrys - Het komt wel goed   -   Jan
20.35 - 21.18 3e klasse Bakkerij Apon - DKC   -   Tije
21.20 - 22.03 3e klasse SC Bakestein - FC den Hollanders   -   Tije
22.05 - 22.48 1e klasse De Varende Voetballers - De Oliebron   -   Tije

*************** 28 februari voetbaltoernooitje ***************

  28 februari 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48     -     -   Kees
19.50 - 20.33     -     -   Kees
20.35 - 21.18     -     -   Jan
21.20 - 22.03     -     -   Jan
22.05 - 22.48     -     -   Jan

 

  Finaleronde 07 maart 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 3e klasse SC Bakenstein - DKC   -   Tije
19.50 - 20.33 3e klasse Baan Installatie - FC den Hollanders   -   Tije
20.35 - 21.18 1e klasse De Keukenbladenfabriek - Garage van Deelen   -   Kees
21.20 - 22.03 2e klasse vv Heerjansdam - Florensis   -   Kees
22.05 - 22.48 2e klasse De IJzervreters - Het komt wel goed   -   Kees

 

  Finaleronde 14 maart 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 3e klasse DKC - FC den Hollanders   -   Jan
19.50 - 20.33 1e klasse De Oliebron - De Keukenbladenfabriek   -   Jan
20.35 - 21.18 2e klasse Florensis - De IJzervreters   -   Tije
21.20 - 22.03 3e klasse Bakkerij Apon - Baan Installatie   -   Tije
22.05 - 22.48 2e klasse De Barrys - vv Heerjansdam   -   Tije

 

  Finaleronde 21 maart 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 2e klasse Het komt wel goed - Florensis   -   Kees
19.50 - 20.33 1e klasse Bring Cargo - De Varende Voetballers   -   Kees
20.35 - 21.18 2e klasse De Barrys - De IJzervreters   -   Jan
21.20 - 22.03 3e klasse Bakkerij Apon - SC Bakestein   -   Jan
22.05 - 22.48 1e klasse Garage van Deelen - De Oliebron   -   Jan

 

  Finaleronde 28 maart 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 2e klasse Het komt wel goed - vv Heerjansdam   -   Tije
19.50 - 20.33 1e klasse Bring Cargo - De Keukenbladenfabriek   -   Tije
20.35 - 21.18 3e klasse FC den Hollanders - Bakkerij Apon   -   Kees
21.20 - 22.03 1e klasse Garage van Deelen - De Varende Voetballers   -   Kees
22.05 - 22.48 3e klasse DKC - Baan Installatie   -   Kees

 

  Beker 04 april 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 Poule E Beker De IJzervreters - Florensis   -   Jan
19.50 - 20.33 Poule D Beker Het komt wel goed - FC den Hollanders   -   Jan
20.35 - 21.18 Poule A Beker Garage van Deelen - Baan Installatie   -   Tije
21.20 - 22.03 Poule C Beker Bring Cargo - Bakkerij Apon   -   Tije
22.05 - 22.48 Poule B Beker De Oliebron - vv Heerjansdam   -   Tije

 

  Finaleronde 11 april 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 1e klasse De Oliebron - Bring Cargo   -   Kees
19.50 - 20.33 3e klasse SC Bakestein - Baan Installatie   -   Kees
20.35 - 21.18 2e klasse Florensis - De Barrys   -   Jan
21.20 - 22.03 2e klasse De IJzervreters - vv Heerjansdam   -   Jan
22.05 - 22.48 1e klasse De Keukenbladenfabriek - De Varende Voetballers   -   Jan

 

  Finaleronde 18 april 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 1e klasse De Oliebron - De Varende Voetballers   -   Tije
19.50 - 20.33 1e klasse Garage van Deelen - Bring Cargo   -   Tije
20.35 - 21.18 3e klasse DKC - Bakkerij Apon   -   Kees
21.20 - 22.03 2e klasse Het komt wel goed - De Barrys   -   Kees
22.05 - 22.48 3e klasse FC den Hollanders - SC Bakestein   -   Kees

 

  Finaleronde 25 april 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 3e klasse DKC - SC Bakestein   -   Jan
19.50 - 20.33 2e klasse Florensis - vv Heerjansdam   -   Jan
20.35 - 21.18 1e klasse Garage van Deelen - De Keukenbladenfabriek   -   Tije
21.20 - 22.03 3e klasse FC den Hollanders - Baan Installatie   -   Tije
22.05 - 22.48 2e klasse  Het komt wel goed - De IJzervreters   -   Tije

 

  Beker 02 mei 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48 Poule E Beker De Keukenbladenfabriek - Florensis   -   Kees
19.50 - 20.33 F 1e Poule A - 1e Poule C   -   Kees
20.35 - 21.18 G 1e Poule E - Beste 1e nummer 2   -   Jan
21.20 - 22.03 H 1e Poule D - Beste 2e nummer 2   -   Jan
22.05 - 22.48 I 1e Poule B - Beste 3e nummer 2   -   Jan

 

  Beker 09 mei 2019           Scheidsrechter
19.05 - 19.48     -     -   Tije
19.50 - 20.33 Halve Finale J Winnaar F - Winnaar H    -   Tije
20.35 - 21.18 Halve Finale K Winnaar G - Winnaar I    -   Kees
21.20 - 22.03 Finale Winnaar J - Winnaar K   -   Kees
22.05 - 22.48     -     -   Kees

SPONSORS

hempelpole     dekeukenbladenfabriek