ZWIJNDRECHTSE ZAALVOETBAL STICHTING
Voorrondes 25-aug-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Oranje Leeuwen  -  Mossies    1-17  Jan        
19:50 - 20:33 uur De Keukenbladenfabriek  -  Bring Cargo    4-5  Jan        
20:35 - 21:18 uur Vanoo Media  -  Bakkerij Apon    6-4  Tije        
21:20 - 22:03 uur Baan Installatie  -  Florensis    11-2  Tije        
22:05 - 22:48 uur Pink Panthers  -  De Varende Voetballlers   ntb  Tije        
                     
                     
Voorrondes 1-sep-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Garage van Deelen  -  Cattenachio United    2-6  Kees        
19:50 - 20:33 uur De Barrys  -  Geen Idee    9-0  Kees        
20:35 - 21:18 uur Mossies  -  De Keukenbladenfabriek    3-2  Jan        
21:20 - 22:03 uur Bakkerij Apon  -  Baan Installatie    1-9  Jan        
22:05 - 22:48 uur Bring Cargo  -  Vanoo Media    2-2  Jan        
                     
                     
Voorrondes 8-sep-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Cattenachio United  -  De Barrys    6-2 Tije        
19:50 - 20:33 uur Florensis  -  Pink Panthers    8-3 Tije        
20:35 - 21:18 uur De Varende Voetballlers  -  Garage van Deelen    ntb Kees        
21:20 - 22:03 uur Oranje Leeuwen  -  De Keukenbladenfabriek    2-10  Kees        
22:05 - 22:48 uur Mossies  -  Bring Cargo    4-4  Kees        
                     
                     
Voorrondes 15-sep-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur De Keukenbladenfabriek  -  Vanoo Media    3-3  Jan        
19:50 - 20:33 uur Bring Cargo  -  Bakkerij Apon    2-2  Jan        
20:35 - 21:18 uur Oranje Leeuwen  -  Florensis    2-18  Tije        
21:20 - 22:03 uur Cattenachio United  -  Geen Idee    3-2  Tije        
22:05 - 22:48 uur Baan Installatie  -  Pink Panthers    14-1  Tije        
                     
                     
Voorrondes 22-sep-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Bakkerij Apon  -  Pink Panthers    4-6 Kees        
19:50 - 20:33 uur Vanoo Media  -  Florensis    4-2 Kees        
20:35 - 21:18 uur Garage van Deelen  -  De Barrys    7-1 Jan        
21:20 - 22:03 uur Mossies  -  Depot 3   15-7 Jan        
22:05 - 22:48 uur Oranje Leeuwen  -  Geen Idee    0-3 Jan        
                     
                     
Voorrondes 29-sep-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Bring Cargo  -  Cattenachio United    6-2  Tije        
19:50 - 20:33 uur Oranje Leeuwen  -  Baan Installatie    0-13  Tije        
20:35 - 21:18 uur Garage van Deelen  -  Geen Idee    3-3  Kees        
21:20 - 22:03 uur De Keukenbladenfabriek  -  Bakkerij Apon    3-4  Kees        
22:05 - 22:48 uur Depot 3  -  De Barrys    1-9  Kees        
                     
                     
Voorrondes 6-okt-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Baan Installatie  -  Geen Idee   verpl.  Jan        
19:50 - 20:33 uur Depot 3  -  Cattenachio United   7-3  Jan        
20:35 - 21:18 uur Mossies  -  Vanoo Media   6-8 Tije        
21:20 - 22:03 uur Pink Panthers  -  De Barrys   2-3  Tije        
22:05 - 22:48 uur Florensis  -  Garage van Deelen   6-4  Tije        
                     
                     
Voorrondes 13-okt-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Pink Panthers  -  Garage van Deelen   4-10  Kees        
19:50 - 20:33 uur Oranje Leeuwen  -  Bring Cargo   1-19 Kees        
20:35 - 21:18 uur De Keukenbladenfabriek  -  Baan Installatie   6-4  Jan        
21:20 - 22:03 uur Florensis  -  Depot 3   7-5  Jan        
22:05 - 22:48 uur Mossies  -  Bakkerij Apon   7-2  Jan        
                     
                     
Voorrondes 20-okt-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Vanoo Media  -  Baan Installatie   2-1  Tije        
19:50 - 20:33 uur Mossies  -  Garage van Deelen   8-1  Tije        
20:35 - 21:18 uur Bakkerij Apon  -  Florensis   3-5  Kees        
21:20 - 22:03 uur De Keukenbladenfabriek  -  Geen Idee   6-0  Kees        
22:05 - 22:48 uur Oranje Leeuwen  -  Cattenachio United    verpl. Kees        
                     
                     
Voorrondes 3-nov-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur De Keukenbladenfabriek  -  Florensis    8-1  Jan        
19:50 - 20:33 uur Mossies  -  De Barrys    2-9  Jan        
20:35 - 21:18 uur Bring Cargo  -  Baan Installatie    4-6  Tije        
21:20 - 22:03 uur Vanoo Media  -  Pink Panthers    4-1  Tije        
22:05 - 22:48 uur Depot 3  -  Geen Idee    3-4  Tije        
                     
                     
Voorrondes 10-nov-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Baan Installatie  -  Depot 3    9-3  Kees        
19:50 - 20:33 uur Oranje Leeuwen  -  Pink Panthers    4-12  Kees        
20:35 - 21:18 uur Florensis  -  Cattenachio United    9-7  Jan        
21:20 - 22:03 uur Bring Cargo  -  Garage van Deelen    4-5  Jan        
22:05 - 22:48 uur Bakkerij Apon  -  De Barrys    4-5  Jan        
                     
                     
Voorrondes 17-nov-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Bakkerij Apon  -  Depot 3    6-6  Tije        
19:50 - 20:33 uur De Keukenbladenfabriek  -  De Barrys    7-5  Tije        
20:35 - 21:18 uur Vanoo Media  -  Geen Idee    8-1  Kees        
21:20 - 22:03 uur Mossies  -  Cattenachio United    7-2  Kees        
22:05 - 22:48 uur Bring Cargo  -  Pink Panthers    9-3  Kees        
                     
                     
Voorrondes 24-nov-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Florensis  -  De Barrys    4-9  Jan        
19:50 - 20:33 uur Baan Installatie  -  Garage van Deelen    3-2  Jan        
20:35 - 21:18 uur Oranje Leeuwen  -  Vanoo Media    2-9  Tije        
21:20 - 22:03 uur Bring Cargo  -  Geen Idee    10-2  Tije        
22:05 - 22:48 uur De Keukenbladenfabriek  -  Cattenachio United    5-3  Tije        
                     
                     
Voorrondes 1-dec-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Mossies  -  Geen Idee    -  Kees        
19:50 - 20:33 uur Bakkerij Apon  -  Garage van Deelen    -  Kees        
20:35 - 21:18 uur Oranje Leeuwen  -  De Barrys    -  Jan        
21:20 - 22:03 uur Vanoo Media  -  Depot 3    -  Jan        
22:05 - 22:48 uur Pink Panthers  -  Cattenachio United    -  Jan        
                     
                     
Voorrondes 8-dec-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Bring Cargo  -  Depot 3    -  Tije        
19:50 - 20:33 uur Oranje Leeuwen  -  Garage van Deelen    -  Tije        
20:35 - 21:18 uur De Keukenbladenfabriek  -  Pink Panthers    -  Kees        
21:20 - 22:03 uur Florensis  -  Geen Idee    -  Kees        
22:05 - 22:48 uur Mossies  -  Baan Installatie    -  Kees        
                     
                     
Voorrondes 15-dec-22     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Pink Panthers  -  Geen Idee    -  Jan        
19:50 - 20:33 uur Bakkerij Apon  -  Cattenachio United    -  Jan        
20:35 - 21:18 uur Baan Installatie  -  De Barrys    -  Tije        
21:20 - 22:03 uur Vanoo Media  -  Garage van Deelen    -  Tije        
22:05 - 22:48 uur Oranje Leeuwen  -  Depot 3    -  Tije        
                     
                     
Voorrondes 22-dec-23     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Mossies  -  Pink Panthers    -  Kees        
19:50 - 20:33 uur De Keukenbladenfabriek  -  Depot 3    -  Kees        
20:35 - 21:18 uur Bring Cargo  -  Florensis    -  Jan        
21:20 - 22:03 uur Baan Installatie  -  Cattenachio United    -  Jan        
22:05 - 22:48 uur Bakkerij Apon  -  Geen Idee    -  Jan        
                     
                     
Voorrondes 12-jan-23     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur Vanoo Media  -  Cattenachio United    -  Tije        
19:50 - 20:33 uur De Keukenbladenfabriek  -  Garage van Deelen    -  Tije        
20:35 - 21:18 uur Mossies  -  Florensis    -  Kees        
21:20 - 22:03 uur Oranje Leeuwen  -  Bakkerij Apon    -  Kees        
22:05 - 22:48 uur Bring Cargo  -  De Barrys    -  Kees        
                     
                     
Voorrondes 19-jan-23     Klasse Uitslag Scheids        
                     
19:05 - 19:48 uur  Baan Installatie  -  Geen Idee    -  Jan        
19:50 - 20:33 uur  Depot 3  -  Garage van Deelen    -  Jan        
20:35 - 21:18 uur Vanoo Media  -  De Barrys    -  Tije        
21:20 - 22:03 uur Pink Panters   -  Depot 3    -  Tije        
22:05 - 22:48 uur  Oranje Leeuwen  -  Cattenachio United    -  Tije